146 0 2

 
Menu
Statystyki
Licznik Odwiedzin


stat4u

Check PageRank
test
http://nomercyclan.pl/rf4/png.png
Strona Glowna
Serwer TS3
 
 

[D3] Zakończenie I Sezonu12/30/2014

Diablo 3

I Sezon


I Sezon w Diablo 3 Reaper Of Souls zakończy się najwcześniej 3 lutego (termin ten może się trochę opóźnić).

I sezon okazał się strasznie długi – większość graczy obstawiało początek lub koniec grudnia – Blizzard zaskakuje jak zawsze :P
Jeśli zakończenie sezonu się opóźni, to pewnie nikt nie będzie zdziwiony :P
Między zakończeniem I sezonu, a rozpoczęciem II sezonu nastąpi „krótka” przerwa – nie ma oficjalnej informacji ile to będzie trwało.
Co się stanie z bohaterami i łupami zdobytymi podczas I sezonu? :
  •     Bohaterowie
        Bohaterowie sezonowi zostaną przemienieni w bohaterów niesezonowych w trybie normalnym lub hardkorowym. Nie będzie konieczne usuwanie innych postaci, żeby zmieścili się na liście. Nadal będą zajmować te same miejsca na postaci!
  •     Złoto
        Całe zdobyte w trakcie sezonu złoto zostanie przeniesione do puli bohaterów niesezonowych.
  •     Doświadczenie mistrzowskie
        Przeniesiona zostanie łączna liczba punktów doświadczenia mistrzowskiego, a nie liczba zdobytych poziomów mistrzowskich.
        Na przykład, jeśli twoi bohaterowie sezonowi osiągnęli 300. poziom mistrzowski, podczas gdy niesezonowi mają 400. poziom mistrzowski, po przeniesieniu postaci sezonowych twoi bohaterowie niesezonowi nie zdobędą 700. poziomu mistrzowskiego, ponieważ wymaga on dużo więcej doświadczenia.
  •     Krwawe odłamki
        Podobnie jak w przypadku złota, wszystkie krwawe odłamki zostaną po zakończeniu sezonu przeniesione do puli bohaterów niesezonowych.
        Jeśli twoi bohaterowie niesezonowi posiadają maksymalną liczbę krwawych odłamków, te przenoszone na koniec sezonu zostaną dodane do puli niesezonowej z pominięciem limitu i będzie je można wydać. Do czasu zejścia poniżej limitu nie będzie jednak możliwe podnoszenie nowych krwawych odłamków.
  •     Przedmioty
        Każdy bohater przeniesiony do trybu niesezonowego zachowa wszystkie założone i przechowywane w ekwipunku przedmioty.
        Przedmioty znajdujące się w skrytce postaci sezonowych zostaną wysłane twoim bohaterom niesezonowym za pomocą systemu pocztowego gry. Każdy z twoich bohaterów niesezonowych będzie mógł odebrać te przedmioty w ciągu 30 dni od chwili, kiedy po raz pierwszy zalogujesz się po zakończeniu sezonu. Po prostu zaloguj się do gry i kliknij ikonkę poczty w lewym dolnym rogu ekranu, aby otworzyć skrzynkę odbiorczą!
  •     Postępy i schematy rzemieślników
        Jeśli twoi rzemieślnicy osiągnęli wyższy poziom w trybie sezonowym, po zakończeniu sezonu ich postępy zostaną przeniesione do trybu niesezonowego.
        Przeniesione zostaną również wszystkie schematy, których nie posiadali twoi rzemieślnicy w trybie niesezonowym.
  •     Wspólna skrytka
        Tak samo przeniesione zostaną wszystkie zakładki i dodatkowe miejsca w skrytce kupione podczas sezonu, o ile twoi bohaterowie niesezonowi mają ich mniej.
  •     Osiągnięcia
        Wszelkie postępy oraz osiągnięcia zdobyte podczas sezonu były na bieżąco wprowadzane do profilu niesezonowego. Tak samo aktualizowana była łączna liczba zdobytych punktów osiągnięć.
  •     Nagrody sezonowe
        Jak wielu z was już wie, uczestnicy pierwszego sezonu otrzymali dostęp do specjalnego zestawu transmogryfikacji. Nie trzeba jednak czekać do końca sezonu, żeby go założyć. Aby wszyscy bohaterowie mogli używać nowego hełmu i naramienników, wystarczy osiągnąć w sezonie dowolną postacią poziom 70.
 
Uwaga: bohaterowie, nagrody i postępy z sezonowego trybu normalnego lub hardkorowego trafią odpowiednio do takiego samego trybu niesezonowego. Wszystkie przedmioty, zapasy złota, punkty doświadczenia mistrzowskiego, osiągnięcia, poziomy i schematy rzemieślników, ulepszenia skrytki i krwawe odłamki zdobyte przez bohaterów sezonowych w trybie normalnym trafią do bohaterów niesezonowych w trybie normalnym. Tak samo, wszystkie zdobycze bohaterów sezonowych w trybie hardkorowym trafią do bohaterów niesezonowych w trybie hardkorowym.

 
TAGI:
Zakończenie I Sezonu diablo 3, Koniec I Sezonu diablo 3, Koniec sezonu diablo 3, zakończenie sezonu diablo 3, Diablo III, Diablo Sezon, Diablo III Sezon, Sezon, Sezon I, Sezon II, Sezon 1, Sezon 2, Klan Diablo 3, Klan Diablo, d3 ros, diablo 3, klan d3, klan d3 ros, klan nomercy, noMercy, klan diablo, Klan Diablo 3, noMercy klan, Reaper Of Souls, RoS, Klan Reaper Of Souls, gildia diablo, d3, diablo iii

0Komentarze

Wesołych Świąt12/23/2014

 Strona : ...« 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »...


Powrót na strone glówna

Strona Glowna