146 0 2

 
Menu
Statystyki
Licznik Odwiedzin


stat4u

Check PageRank
Serwer TS3
 
 

[D3] Zapowiedź sezonu drugiego11/08/2014

Diablo 3

Diablo III Sezon II

Wprowadzenie Sezonów do Diablo III wzbogaciło rozgrywkę o dodatkową zawartość oraz nowe wyzwania.
Blizzard zbiera doświadczenie z I Sezonu i wykorzysta swoją wiedzę w nadchodzącym Sezonie.
Czy Sezon II będzie ciekawszy, czy uniknie rażących błędów? To się niebawem okaże!
Oto szczegóły Sezonu II ujawnione na oficjalnej stronie Diablo III:


Diablo III


TAGI:
Diablo Sezon, Diablo III Sezon, Sezon, Sezon I, Sezon II, Sezon 1, Sezon 2, Klan Diablo 3, Klan Diablo, d3 ros, diablo 3, klan d3, klan d3 ros, klan nomercy, noMercy, klan diablo, Klan Diablo 3, noMercy klan, Reaper Of Souls, RoS, Klan Reaper Of Souls, gildia diablo, d3


Nowy sezon, nowe łupy!

Jak już sugerowaliśmy przy debiucie trybu sezonowego, w drugim sezonie pojawi się mnóstwo nowych przedmiotów i nagród. To jednak nie wszystko! W aktualizacji 2.1.2 wprowadzone zostaną nowe funkcje, dostępne zarówno dla sezonowych, jak i niesezonowych postaci – jednak najbardziej zauważalne będą dla rozgrywki w trybie sezonowym.


Sezon II Diablo 3

Na razie przyjrzyjmy się nowościom nadchodzącego sezonu i zobaczmy, jakich atrakcji możecie się spodziewać już od pierwszego dnia.

Diablo III

Nowe sezonowe przedmioty legendarne

Jak informowaliśmy w pierwszej zapowiedzi trybu sezonowego, wraz z każdym kolejnym sezonem będą się pojawiały nowe przedmioty legendarne. Nie przedłużajmy więc i zobaczmy, jakie dobra czekają na nas tym razem.


Nowe Legendy - Diablo 3
Kilka z nadchodzących sezonowych przedmiotów legendarnych

Zauważcie, że niektóre spośród wprowadzanych nowości to istniejące już wcześniej przedmioty legendarne, którym do tej pory brakowało potężnych afiksów mających prawdziwy wpływ na rozgrywkę. Gdy dodamy do nich afiksy i staną się sezonowymi przedmiotami legendarnymi, nie będą już wypadać w trybie niesezonowym. Gdy sezon się skończy, trafią z powrotem do puli zwykłego łupu dostępnego we wszystkich typach gry, zachowując przy tym świeżo dodany legendarny afiks.

Diablo III

Nowe podboje

Niektóre podboje w sezonie pierwszym dały nam mnóstwo zabawy. Niestety, pojawiały się również takie, w których wadliwa rozgrywka psuła całą frajdę z gry. Gdy decydowaliśmy, które z podbojów powrócą, a które nie oraz w jaki sposób wprowadzimy nowe, posiłkowaliśmy się naszymi obserwacjami z tego okresu.
Ponownie będziecie mieć do czynienia z podbojami, które zachęcają do realizacji długoterminowych celów, jak np. „Prawdziwy maraton” oraz „Sprinter”. Próbujecie dostać się do Głębokiej Szczeliny poziomu 30 czy też ekspresowo przejść w trybie kampanii wszystkie akty? Świetnie! Takie zadania pozytywnie wpływają na rozgrywkę i pozwalają graczom spragnionym wrażeń zrobić coś więcej. Nie tylko stawiają przed wami jasny cel, ale też zachęcają do podjęcia większego wysiłku w celu osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów.
Możecie zobaczyć, w jaki sposób wprowadzamy w życie tę filozofię na przykładzie nowych podbojów: „Chciwość”, „Dwa światy” oraz „Kronikarz”. Aby poradzić sobie z tymi trudnymi zadaniami, będziecie musieli wykazać się umiejętnością nieszablonowego myślenia. Wyzwanie stanowić będzie nie tylko sama wyprawa po łup, ale także konieczność eksperymentowania i działania metodą prób i błędów. Mamy nadzieję, że nie możecie się już doczekać, by pokazać wasze możliwości!


Nowe Podboje - DIII

Chcemy, aby rozgrywka w trybie sezonowym była ciekawa i zróżnicowana – nie sprzyja temu sprowadzanie gry wyłącznie do zdobywania kolejnych osiągnięć. Właśnie z tych powodów nie wprowadziliśmy tablic wyników dla poziomów mistrzowskich. Zauważyliśmy, że podboje „Wyścig na szczyt” i „Życie na krawędzi” również promują taki styl gry, dlatego w sezonie drugim rezygnujemy z nich.

Diablo III

Nowe nagrody

Ci z was, którzy brali udział w sezonie pierwszym, mieli już szansę zapoznać się z zestawem transmogryfikacji. Po osiągnięciu poziomu 70 w dowolnym sezonie zostaniecie nagrodzeni dwoma elementami tego wyjątkowego kompletu. W sezonie pierwszym wprowadziliśmy transmogryfikacje dla hełmów i naramienników. Z kolei w sezonie drugim będziecie walczyć o buty i spodnie!
Głowa, ramiona, kolana, pięty!


Diablo III - Nowe Nagrody Sezon II

To nie wszystko! W nadchodzącym sezonie podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej, wprowadzając nagrodę sezonową. Gracze biorący udział w sezonowej zabawie otrzymają specjalny zestaw sztandaru, w skład którego wchodzą kształt, wzór, symbol i akcent. Poszczególne elementy będzie można odblokować zdobywając punkty za osiągnięcia sezonowe. Za każde uzyskane 100 punktów zdobędziecie dostęp do kolejnego elementu według następującej listy:
  •     100 punktów: kształt
  •     200 punktów: wzór
  •     300 punktów: akcent
  •     400 punktów: symbol
Jak zawsze, nagrody, które zdobędziecie biorąc udział w sezonowych zmaganiach, zostaną natychmiast odblokowane do użytku zarówno w trybie sezonowym, jak i niesezonowym.

Diablo III
 


TAGI:
Diablo Sezon, Diablo III Sezon, Sezon, Sezon I, Sezon II, Sezon 1, Sezon 2, Klan Diablo 3, Klan Diablo, d3 ros, diablo 3, klan d3, klan d3 ros, klan nomercy, noMercy, klan diablo, Klan Diablo 3, noMercy klan, Reaper Of Souls, RoS, Klan Reaper Of Souls, gildia diablo, d3

Powrót na strone glówna

Strona Glowna