146 0 3

 
Menu
Statystyki
Licznik Odwiedzin


stat4u

Check PageRank
Serwer TS3
 
 

[D3] Premiera Diablo 3 Reaper Of Souls na konsole już 19 sierpnia 201405/12/2014

Diablo 3
Diablo 3 Reaper Of Souls Na Konsole
 
Już za trzy miesiące, a dokładniej 19 sierpnia 2014, odbędzie się premiera Diablo III Reaper of Souls Ultimate Evil Edition na konsole PS3, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One.
Diablo III Ultimate Evil Edition jest po brzegi wypełnione tym, co najlepsze w serii Diablo – szybką, dynamiczną rozgrywką, potężnymi i zróżnicowanymi klasami postaci oraz legendarnymi skarbami.
W skład tego wydania wchodzi zawartość dodatku Reaper of Souls oraz akty I-IV z podstawowej wersji gry Diablo III.
To idealna pozycja dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z Diablo 3 na konsolach.
Wersje na konsole PS4 i Xbox One kosztować będą 69,99 EUR, natomiast na PS3 i Xbox 360 – 39,99 EUR.
Gdy złożymy zamówienie przedpremierą, otrzymamy wyjątkowy przedmiot dodatkowy: Infernalne Naramienniki (do odebrania przedmiotu w grze wymagane jest połączenie z Internetem).
Infernalne Naramienniki będą dostępne od 1. poziomu doświadczenia. Ten przedmiot zapewni wam premie do żywotności, punktów życia na sekundę oraz redukcji czasu odnowienia. Co więcej, będziecie mogli z niego korzystać w procesie transmogryfikacji.
Kod na naramienniki znajdziecie w pudełkach z Diablo III: Ultimate Evil Edition, które trafią do sprzedaży w dniu premiery.TAGI:
Data premiery na konsole, wersja konsolowa, premiera Dodatku Diablo 3, dodatek Reaper Of Souls na konsole, dodatek RoS konsole, premiera diablo 3 konsole, premiera ros na konsole, premiera Reaper of Souls na konsole, Klan Diablo 3, Klan Diablo, d3 ros, diablo 3, klan d3, klan d3 ros, klan nomercy, noMercy, klan diablo, Klan Diablo 3, noMercy klan, Reaper Of Souls, RoS, Klan Reaper Of Souls, gildia diablo, d3

Powrót na strone glówna

Strona Glowna