146 0 1

 
Menu
Statystyki
Licznik Odwiedzin


stat4u

Check PageRank
Serwer TS3
 
 

[D3] Tylko teraz w Diablo 3 premia 50% do doświadczenia03/03/2014

Diablo 3

Od dziś, czyli 03.03.2014, do premiery dodatku Diablo III Reaper of Souls, czyli 25.03.2014, wszyscy gracze na PC i MAC otrzymają premię w postaci +50% do zdobywanego doświadczenia w podstawowej wersji gry Diablo III.

 


25 marca – wraz z premierą Reaper of Souls na PC/Mac — rozpocznie się zbrojna wyprawa do Zachodniej Marchii. Rozpocznijcie przygotowania do tej wiekopomnej chwili już teraz – chwyćcie za broń i skorzystajcie z premii +50% do punktów doświadczenia w Diablo III!
Ta pokaźna premia pozwoli wam wzmocnić swoich bohaterów w ramach nowego systemu poziomów mistrzowskich, który wprowadziliśmy do gry w aktualizacji 2.0.1. Wasze postaci zdobywają teraz doświadczenie na poczet poziomów mistrzowskich wspólnych dla całego konta, a przy awansie każda z nich otrzymuje po jednym punkcie mistrzowskim. Punkty te można stopniowo przeznaczać na zwiększenie rozmaitych współczynników w czterech kategoriach.
Ponadto aktualizacja 2.0.1 wprowadziła do gry gruntownie przebudowany system generowania przedmiotów, oferujące większe wyzwania nowe ustawienia poziomów trudności oraz znaczące zmiany w umiejętnościach pięciu klas postaci. Co więcej, po raz pierwszy w historii Diablo III gracze mogą się zrzeszać w klanach i społecznościach. Czas skrzyknąć grupę znajomych nefalemów i czym prędzej wyruszyć na poszukiwanie skarbów!
Do premiery Reaper of Souls pozostały nieco ponad trzy tygodnie. Więcej informacji na temat rozszerzenia można znaleźć na oficjalnej stronie dodatku oraz na stronie społecznościowej Diablo III.
Tymczasem życzymy wam udanych łowów w Sanktuarium!
Źródło: http://eu.battle.net/d3/TAGI:
Dodatkowe doświadczenie, 50% do doświadczenia, premia doświadczenia, d3, dodatek do diablo, TS diablo, wspólna gra diablo, premiera, data premiery diablo, Klan Diablo 3, Klan Diablo, d3 ros, diablo 3, klan d3, klan d3 ros, klan nomercy, noMercy, klan diablo, Klan Diablo 3, noMercy klan, Reaper Of Souls, RoS, Klan Reaper Of Souls, gildia diablo

Powrót na strone glówna

Strona Glowna